Kabareciarz

źródło okładki: zdjęcie autorskie

eweluian | 2017-12-05
Na półkach: Gnioty, Przeczytane
Przeczytana: 04 grudnia 2017

"Kabareciarz" miał być zbiorem tekstów kabaretowych. Pierwszy tekst jest o zagładzie przez wybuch wulkanu, drugi o nienawiści i tak dalej. Fakt faktem kilka tekstów może i ma humorystyczny charakter, ale zbiór jest bardzo chaotyczny i raczej przypomina przypadkowy zlepek niż sensowną całość. Może jeśli ktoś pamięta PRL lepiej niż ja (tzn. nie tylko ze słyszenia), to dla niego może i ma to jakiś sentymentalny urok. Może. Ja nie polecam.

ryszpak | 2017-06-11
Przeczytana: 1998 rok