Kochanka

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Wydawnictwo: Znak Literanova
The Mistress
ew_cia

Natasza wyrwała się z biedy dzięki swojej urodzie. By uciec z moskiewskiej ulicy, zgodziła się zostać kochanką bogatego i niebezpiecznego Wladimira. U jego boku nie musi się o nic martwić – sypia w pięciogwiazdkowych hotelach, nosi oszałamiającą biżuterię i ubrania od najsłynniejszych projektantów. W zamian mężczyzna oczekuje od niej całkowitej uległości. I oczywiście wierności absolutnej.

Natasza jest gotowa zapłacić tę cenę. Złota klatka, w jakiej żyje, nie wydaje jej się za ciasna. Aż do dnia, gdy spotyka młodego malarza Theo.

Natasza i Theo nie mogą o sobie zapomnieć. Jednak ich uczucie sprawia, że oboje znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mężczyźni pokroju Wladimira nie wybaczają. I nie przebierają w środkach…

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Gosia | 2017-09-06
Na półkach: Przeczytane, ROK 2017
Przeczytana: 05 września 2017

Piękna i młoda Natasza, żyjąca w biedzie w Moskwie przypadkowo poznaje bogatego Władimira i zostaje jego kochanką na wyłączność. Od tego czasu żyje jak w bajce, ubiera się u najlepszych projektantów mody, pomieszkuje w ekskluzywnych hotelach i właściwie ma wszystko. Nie ma jedynie rodziny, dzieci i przyjaciół. Kiedy poznaje Theo - młodego malarza, pomiędzy nimi nawiązuje się nić porozumienia i sympatii. Czy będzie im pisane być razem, gdy Władimir nie zamierza dzielić się swoją własnością?

betina360 | 2018-06-17
Na półkach: 2018, Przeczytane, Steel
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Natasza wyszla z biedy dzieki swojej urodzie i zgodzie by zostac kochanka bogatego i niebezpiecznego Wladimira. Ma piekne suknie torebki futra i klejnoty. Lecz wszystko to w zamian za bycie lalka dla bogacza ktory nigdy nie chce z nia dzieci i slubu. Tak mija jej 8 lat. Wszystko sie zmienia gdy poznaje mlodego malarza Theo ktory pokazuje jej inne wartosci w zyciu. Podobalo mi sie ze potrafila po tym jak Wladimir ja rzucil zrozumiec swoje bledy i zaczac zyc inaczej juz nie jako lalka i utrzymanka bogacza.

Zuela | 2018-01-06

Nigdy bym nie zrezygnowala z takiego faceta jak Władimir,chocby kradł,mordował i zastraszał.Takie pieniądze jakie ofiarował Nataszy są warte wszystkiego

Alicja | 2018-06-10
dodo | 2018-05-30