Opóźnienia w rozwoju mowy

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320026547
zdrowie, medycyna

Autor omawia prawidłowy rozwój mowy, przyczyny jego opóźnienia, sposoby zapobiegania trudnościom, a także wyrównywania opóźnień. Jest to poradnik dla rodziców dzieci, u których wystąpiły trudności w komunikowaniu się z otoczeniem. Z pewnością można go również polecić tym, którzy chcą dbać o prawidłowy proces kształtowania się i przebiegu rozwoju mowy u swoich dzieci.

figaa | 2012-05-21
Przeczytana: 21 maja 2012

Powiem tak - książka nie boli, rodzicom na pewno się przyda, pisana bardzo przystępnym językiem, choć czasem autor zagłębia się jak dla mnie zbyt bardzo w sferę biologiczną, która aż tak istotna w tym temacie nie jest (w przeciwieństwie do profilaktyki, która jest dobrze opisana:)), ale możliwe, że się nie znam :) Jak dla mnie całkiem ok.

marychu5 | 2015-01-11

"Mowa to układ symboli reprezentujących zjawiska otaczające nas lub dziejące się w nas samych."

Shino | 2016-10-25
Przeczytana: 27 października 2016