Sekcja zwłok Podręcznik Shearera

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320037975
zdrowie, medycyna

Najlepszy od 60 lat podręcznik do ćwiczeń prosektoryjnych, przeznaczony dla studentów uczelni medycznych. Dostarcza krok po kroku wskazówek, jak należy preparować, aby poznać anatomię człowieka. Pozwala studentowi utrwalić wiedzę, tak aby mógł ją wykorzystać w dalszych etapach kształcenia. Książka zawiera: # opis narzędzi i technik preparowania zwłok # topograficzny układ preparowanych struktur # elementy anatomii klinicznej # szczegółowe opisy morfologiczne struktur anatomicznych Okładka: miękka, Rok wydania: 2000,

Amadeusz | 2013-09-29
Przeczytana: 2013 rok