8320029090
zdrowie, medycyna

Jest to praktyczny podręcznik podstaw diagnostyki klinicznej, w którym przedstawiono zasady zbierania wywiadu lekarskiego, przeprowadzania badania przedmiotowego oraz wykonywania niektórych zabiegów diagnostyczno-terapeutycznych w odniesieniu do poszczególnych układów organizmu. Dodatkowym dydaktycznym walorem publikacji jest bogaty materiał ilustracyjny, obejmujący liczne kolorowe zdjęcia i schematy.Odbiorcy: studenci wydziałów lekarskich akademii medycznych, młodzi lekarze rozpoczynający specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej

Greta | 2012-07-06
greenwildtea | 2014-09-27