Cicha wojna

Wydawnictwo: Solaris

Kontynuacja bestsellerowej serii o eksploracji Układu Słonecznego.Wojna o Asteroidy wchodzi w decydującą fazę. Do rozgrywki pomiędzy korporacjami Humphriesa i Astro wchodzą po cichu Japończycy z Yamagata Industries. Poprzez zamachy bombowe i akty piractwa w kosmosie starają się doprowadzić do otwartej wojny pomiędzy zwaśnionymi stronami. Habitat skalnych szczurów, nieuzbrojony, więc bezbronny ogłasza neutralność w nadchodzącym konflikcie, ale czy to wystarczy do ocalenia życia?Lars Fuchs wciąż uprawia piracki proceder w Pasie Asteroid starając się jak może utrudnić pracę korporacji Martina Humphriesa człowieka, który zrujnował mu życie osobiste i zawodowe. Nadchodzi czas zemsty, a wśród gwiazd poleje się krew.

pavlosten | 2015-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2015

Nie czytajcie Wenus przed trylogią o Wojnie o Pas Asteriod (Urwisko, Skalne Szczury, Cicha Wojna), ponieważ zdradza fabułę trylogii i odbiera przyjemność jej czytania.

Ragnarook | 2016-08-19
sylmec | 2016-06-07