Sędzia miłości

Seria: Romans Historyczny [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Axel
ew_cia

Bestseller laureatki Nagrody RITA, odpowiednika filmowego Oscara dla romansu historycznego Autorka nazywana mistrzynią zmysłowości „Głębokie uczucia, silne emocje i groźna tajemnica – to znak firmowy nowoczesnych romansów Grace Burrowes”. „ROMANTIC TIMES” Axel Belmont, zamożny i poważany botanik, pełni urząd sędziego pokoju. Dlatego to właśnie on musi zbadać okoliczności śmierci właściciela...

Autorka nazywana mistrzynią zmysłowości

Axel Belmont, zamożny i poważany botanik, pełni urząd sędziego pokoju. Dlatego to właśnie on musi zbadać okoliczności śmierci właściciela sąsiedniego majątku, pułkownika Stoneleigha. Od pierwszej chwili jest jasne, że pułkownik padł ofiarą morderstwa.

Czy popełniła je jego żona, piękna i tajemnicza Abigail? Im bardziej Axel zagłębia się w przeszłość Stoneleigha, tym więcej odkrywa jego zbrodniczych machinacji. Tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Abby jest niewinna. I tym mocniej bije dla niej jego serce...

Lecz czy zdoła rozwiązać zagadkę, nim zbrodniarz uderzy znowu?

źródło opisu: wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: wydawnictwoamber.pl