Sędzia miłości

Cykl: Dżentelmeni po przejściach (tom 3) | Seria: Romans Historyczny [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Axel
ew_cia

Bestseller laureatki Nagrody RITA, odpowiednika filmowego Oscara dla romansu historycznego Autorka nazywana mistrzynią zmysłowości „Głębokie uczucia, silne emocje i groźna tajemnica – to znak firmowy nowoczesnych romansów Grace Burrowes”. „ROMANTIC TIMES” Axel Belmont, zamożny i poważany botanik, pełni urząd sędziego pokoju. Dlatego to właśnie on musi zbadać okoliczności śmierci właściciela...

Autorka nazywana mistrzynią zmysłowości

Axel Belmont, zamożny i poważany botanik, pełni urząd sędziego pokoju. Dlatego to właśnie on musi zbadać okoliczności śmierci właściciela sąsiedniego majątku, pułkownika Stoneleigha. Od pierwszej chwili jest jasne, że pułkownik padł ofiarą morderstwa.

Czy popełniła je jego żona, piękna i tajemnicza Abigail? Im bardziej Axel zagłębia się w przeszłość Stoneleigha, tym więcej odkrywa jego zbrodniczych machinacji. Tym bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Abby jest niewinna. I tym mocniej bije dla niej jego serce...

Lecz czy zdoła rozwiązać zagadkę, nim zbrodniarz uderzy znowu?

źródło opisu: wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: wydawnictwoamber.pl

Nika16wow | 2018-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2018

Słaba. Bardziej kryminał niż romans, i jeśli mam być szczera to wątek kryminalny jest o wiele bardziej interesujący od romantycznego. Książka tak bardzo się wlecze, że sprawia znikomą przyjemność z czytania. Nie tego oczekuję od powieści. Wydaje mi się po prostu nudna i nijaka. Dla mnie typowa "zapchaj dziura" pomiędzy jedną a drugą częścią serii.

Anna Biel | 2018-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2018

Aby docenić trzeba się nią delektować. Romans jest, bohaterowie interesujący, a zagadka kryminalna bardzo dobra. Na każdej stronie książki dowiadywałam się nowych faktów, bohaterowie pokazywali się z innej strony. Zaskakująco i romantycznie dla miłośników spokojnej akcji.

Madziula | 2019-03-03
Przeczytana: 24 lutego 2019