Wierni miłości

Grace Burrowes Wydawnictwo: Amber Cykl: Uwięzione serca (tom 2) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
The Traitor
Aleksandra Januszewska
Amber
The Traitor
Uwięzione serca (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Aleksandra Januszewska
Romans Historyczny [Amber]

Była to moja pierwsza styczność z twórczością tej autorki i raczej nie będę wspominać jej zbyt dobrze. Pomimo kilku satysfakcjonujących scen, fabuła nie zachwycała i była zwyczajnie nudna. Czasami musiałam kilka razy czytać dany fragment, by cokolwiek z niego zrozumieć; by dowiedzieć się, który z bohaterów powiedział dane zdanie, bo bywało to niejasne. Dialogi raczej...

fajna

Romanse historyczne w lepszy lub gorszy sposób przedstawiają miłość w dawnych epokach. Książka "Wierni miłości" z całą pewnością należy do tych przyzwoitych.

Do pewnego wydarzenienia świetnie się czytało. Ale później wszystko zaczęło zwalniać i moim zdaniem się pogarszać.

Sebastian miał tylu wrogów, że zaczęłam się gubić. Cały wątek jego przeszłości wojennej oraz fakt,...

• 2018
  • 2019
  • Romans historyczny
  • Rok 2019
  • Z biblioteki BP
  • Obyczajowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wierni miłości