Życie tam i z powrotem

Seria: Z Żurawiem
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Życie

Miłość, sensacja, polityka. Przełom lat 1989/90. Po czerwcowych wyborach zmienia się bieg historii. Trzydziestoletni bohaterowie powieści "Życie tam i z powrotem" chcą nadążyć za jej nurtem. Wątki polityczne przeplatają się w tej książce z osobistymi, a także z wydarzeniami sensacyjnymi. Niełatwo odnaleźć się w nowej rzeczywistości, jednocześnie walcząc ze stale powracającymi upiorami niedawnej przeszłości. Wolność stawia warunki nie tylko narodom, ale i zwykłym ludziom, także za drzwiami ich własnych domów. Bohaterów obecnej książki znamy już z powieści "Miłość w stanie wyższej konieczności". Spotykamy ich po siedmiu latach. To jednak całkiem inna historia.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Edi | 2014-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2014

Dobra, ale smutna

Agata | 2014-01-07

Ciąg dalszy "Miłości w stanie wyższej konieczności". Polecam.

Agnieszka | 2013-01-15

Doskonała na jesienno-zimowe wieczory. Polecam