Nie chodź ciemną doliną

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
literatura polska, asertywność,

W jakim momencie Agnieszka przypieczętowała swój los? Czy była to chwila, w której w piwiarni pani Baumkotter zapytała Hagena: Vous etes Francais, monsieur? A może odrzucając awanse Gigiego Amareno, wielkiego artysty i genialnego kucharza? Wcześniej? Wsiadając do volkswagena Gérarda? Porzucając dla niego Artura - spiskowca? Jeszcze wcześniej? W dniu pierwszej lekcji francuskiego u madame Grinicz? Los dawał jej szansę. Za każdym razem mogła powiedzieć „nie” i nie byłaby tak rozpaczliwie nieszczęśliwa. Nie powiedziała. Jest to historia o wielkich namiętnościach, samotności i szaleństwie. Historia, w której wciąż jeszcze obecne są upiory narodowosocjalistycznej przeszłości i powracają echem wydarzenia sprzed ćwierćwiecza, które zmieniły porządek świata.

carecera | 2014-07-24

Przyjemne letnie czytadło

Agnieszka | 2011-09-14

Lubię książki,które mają intrygujący początek i zaskakujące zakończenie.Czytało się całkiem przyjemnie.

Marta | 2016-11-06
Bascha | 2016-07-31