Współuzależnienie w rodzinie alkoholowej

Wydawnictwo: Akuracik
838729814X
jasminum

Autorka książki wiele lat zmagała się ze swoim współuazleżnieniem. Była przekonana, że uda jej się pokonać chorobę alkoholową męża. Nie myślała, jak pomóc sobie i dzieciom, lecz jakie stosować metody, by mąż przestał pić. Wszystkie te zabiegi okazały się całkowicie nieskuteczne. Dopiero kilkuletnia terapia w ośrodku profilaktyczno-terapeutycznym dała efekty. Całą wiedzę i przemyślenia na temat współuzależnienia zebrała właśnie w tej książce z nadzieją, że może pomóc innym żonom alkoholików.

źródło opisu: www.akuracik.com

źródło okładki: www.akuracik.com