Essential X-men t 2

Wydawnictwo: Mandragora
9788360802083

Komiks czarno-biały. 528 stron niesamowitych przygód X-manów! Wolverine! Nightcrawler! Storm! Colossus! Banshee! Obdarowani przez naturę unikalnymi zdolnościami zostali zebrani przez profesora Xaviera, by ocalić pierwszą ekipę X-manów tają grupę, która przysięgła bronić tych, którzy się ich boją i nienawidzą... zwykłych ludzi. Odkryj ich pierwsze przygody! Odkryj człowieka w bohaterze oraz prawdę w legendzie! Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Sążny | 2013-07-19

Choć wychowanym na współczesnych komiksach czytelnikom może być ciężko przejść przez Claremontowską narrację, nie zmienia faktu że mamy tutaj klasyczne historie i pamiętne sceny, które znalazły swój wielki finał w postaci Dark Phoenix Sagi, do dzisiaj odbijającej się echem w komiksach z mutantami. A jako wisienkę na torcie mamy historię "Days of Future Past" :)

OwlShadow | 2016-10-16
Na półkach: Komiks, Przeczytane