Otaku numer 59 (Czerwiec 2016)

Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, japonia
czasopisma
MałaAnia

Spłukany, ale potężny bóg wojny Yato, postanowił zaszczycić nas swoją obecnością! Jak widzicie, to serii "Noragami" poświęcimy tym razem najwięcej uwagi. Jeśli zaś kręcą Was potworne dziewczęta, ucieszycie się z recenzji „Monster Musume”. Fani bardziej klasycznych klimatów będą mogli poczytać o słynnej mandze Osamu Tezuki, „Pieśń Apolla” lub pofolgować sentymentom przy odświeżonej wersji kinowego filmu „Sailor Moon S”. Fanów działu kulturowego ucieszy zapewne niezwykle ciekawy odcinek cyklu „Szlakiem duchów i potworów”, w którym opisane zostały... nawiedzone przedmioty. Ale na tym nie koniec. W zestawieniu „Top 10” zebraliśmy najlepsze anime poświęcone muzyce, opowiemy Wam również o light novel „Blask Księżyca”. Specjalnie dla naszego magazynu wywiadu udzieliła również Mika Kobayashi, artystka znana z pracy nad ścieżkami dźwiękowymi do wielu serii anime (jak chociażby „Ataku Tytanów”). A to zaledwie mały wycinek tego, co dla Was przygotowaliśmy!
Jak zwykle do numeru dołączamy dwa plakaty - pierwszy z serii „Lucky 13”, a drugi z anime „5 centymetrów na sekundę”. Nie przegapcie nowego numeru!

źródło opisu: Studio JG, 2016

• Droga do ciebie
  • Zaklinacz ognia
  • Rudowłosa
  • Prezent
  • Droga do Rio. Historie polskich emigrantów
  • Błękit
  • Polacy są najlepsi. Wspomnienia Kanadyjczyka z Dywizjonu 303
  • Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury
  • Mężczyzna, który gonił swój cień
  • Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki

6,83 (6 ocen i opinii)
Prezent
Louise Jensen

7,29 (7 ocen i opinii)
Droga do Rio. Historie polskich emigrantów
Aleksandra Pluta

7,67 (3 ocen i opinii)
Błękit
Lisa Glass

7,19 (27 ocen i opinii)
Polacy są najlepsi. Wspomnienia Kanadyjczyka z Dywizjonu 303
John Kent

0 (0 ocen i opinii)
Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury
Tristan Gooley

8 (7 ocen i opinii)
Mężczyzna, który gonił swój cień
David Lagercrantz

8 (0 ocen i opinii)