Otaku nr 65 (kwiecień 2018)

Cykl: Otaku (tom 65)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, otaku, japonia
czasopisma
Dejikos

Już wkrótce w Wasze ręce trafi „Otaku” #65! Na okładkę tym razem trafił kinowo-mangowo-książkowy przebój „twoje imię.” – postaramy się nakreślić walory i minusy każdej wersji. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was recenzje anime i mang. Na tapetę trafiła choćby ekranizacja słynnej mangi yuri „Citrus”, ekskluzywne wydanie mangi „Blame!”, czy light novel „Fate/Zero”. W dziale kultura czeka na Was lista niezwykłych przysmaków z Kraju Kwitnącej Wiśni, a także artykuł o prześladowaniach religijnych w Japonii. Dodatkowo w tym numerze znajdziecie rynkowe podsumowanie zeszłego roku, recenzje gier – między innymi „Final Fantasy: Royal Edition” czy „Ni no Kuni II”, którą współtworzyli weterani studia Ghibli. Będziecie mogli również poznać bliżej Keiko Kikkawę, autorkę wydanego niedawno komiksu „Polife”. To oczywiście tylko część niespodzianek, jaka czeka na Was w środku.

Dodatkowo, jak zwykle przygotowaliśmy dla Was dwa wielkie plakaty z gry „Ni no Kuni” i light novel „Toradora”.

źródło opisu: Studio JG, 2018

źródło okładki: http://studiojg.pl/

• Nasze miejsce
  • Rana
  • (Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
  • Wybór Julianny
  • Pokuta
  • Kiedyś się odnajdziemy
  • Wkręceni
  • Zjazd absolwentów
  • Lilana
  • Tabu
  • Chłopak, którego nie było
  • Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
  • Tylko dla dorosłych

8,17 (6 ocen i opinii)
Rana
Wojciech Chmielarz

7,79 (76 ocen i opinii)
(Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
Natasza Socha

7,6 (5 ocen i opinii)
Chłopak, którego nie było
Elżbieta Rodzeń

8,55 (115 ocen i opinii)
Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
Niels Lunde

9,33 (3 ocen i opinii)
Ceremonia
Wanda Żółcińska

8 (1 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!