Otaku nr 64 (grudzień 2017)

Cykl: Otaku (tom 64)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, otaku, japonia
czasopisma
-O_O-

Oto grudniowe wydanie "Otaku", które trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu! Panowie z okładki dumnie reprezentują kryminał "Deadlock", zaś w środku magazynu jak zwykle znajdziecie recenzje najnowszych anime, jak choćby "Mahō tsukai no yome" i "Black Clover", recenzje mang, takich jak "OPUS" Satoshiego Kona, obyczajówki "Po burzy" lub uroczego "Orange". Dział "Kultura" uraczy Was opowieściami o najsłynniejszych magach z Kraju Kwitnącej Wiśni, a także listą ciekawych i zabawnych przesądów, w które wierzą Japończycy. "Offroad" również ma do zaoferowania mnóstwo ciekawostek - dowiecie się jak przygotować własny panel na konwent, co musicie zrobić, żeby zostać mangaką, a także będziecie mogli przeczytać o tym, jak zawrotną karierę w Japonii robi... kupa. W zestawieniu Top 10 znalazły się natomiast mangi i anime, które wywołały największe skandale i kontrowersje na całym świecie. To oczywiście tylko część tematów jakie poruszyliśmy w tym numerze.

Jak zwykle w środku czekają na Was dwa wielkie plakaty, jeden z mangi "Alicja w Krainie Koniczyny", a drugi z gry "Dragon Ball Fighter Z"!

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/

• Mój rok relaksu i odpoczynku
  • Lilana
  • Pokuta
  • Wybór Julianny
  • Tabu
  • W jego oczach
  • (Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
  • Kiedyś się odnajdziemy
  • Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
  • Chłopak, którego nie było
  • Wkręceni
Mój rok relaksu i odpoczynku
Ottessa Moshfegh

7,56 (9 ocen i opinii)
W jego oczach
Alicja Sinicka

9 (2 ocen i opinii)
(Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności?
Natasza Socha

7,5 (8 ocen i opinii)
Kiedyś się odnajdziemy
Gabriela Gargaś

8,78 (27 ocen i opinii)
Lego. Jak pokonać kryzys, zawojować świat i zbudować potęgę z klocków
Niels Lunde

8 (1 ocen i opinii)
Chłopak, którego nie było
Elżbieta Rodzeń

8,53 (142 ocen i opinii)
Wkręceni
Steve Cavanagh

8,64 (22 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!