Pocałuj jego, kolego! #1

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Pocałuj jego, kolego! (tom 1)
Wydawnictwo: Kotori
Watashi ga motete dousunda
9788365722041
komedia, romans, manga, shoujo
komiksy
Kierokat

Kae Serinuma jest fanką boys love. Lubi oglądać, jak chłopcy zaprzyjaźniają się ze sobą (im bliżej, tym lepiej) i snuć na temat tych przyjaźni rozmaite fantazje. Pewnego dnia jej ukochany bohater z anime umiera, co dla Kae okazuje się szokiem tak ciężkim, że dziewczyna gwałtownie traci na wadze. Jej nagła zmiana wyglądu powoduje, że z dnia na dzień staje się niezwykle popularna. Czterech szkolnych przystojniaków zaczyna starać się o jej względy…

Tymczasem ona zdecydowanie wolałaby, żeby umawiali się ze sobą nawzajem. Na dodatek nie ma bladego pojęcia, co zrobić ze swoim niespodziewanym powodzeniem u płci przeciwnej.

źródło opisu: Kotori, 2016

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Jagga | 2017-06-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Humorystyczna, śmieszna manga, można się pośmiać. Jest też dość młodzieżowa. Wszystkie młode yaoistki, to dla was!

książek: 1921
Julia | 2017-09-15