rozwińzwiń

2020-01-31
Data 1. wydania:
2011-04-09
Anna Piechowiak
manga kotori yaoi boys love

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Może być. Ta autorka poprostu ma taki "shoujo" styl. Mimo wszystko - na tle jej innych prac - ta na razie wypadła chyba najlepiej.

Lubię takie yaoi, pierwsza strona i już ostro. Szkoda, że dalej stopuje.

Lubię takie yaoi, pierwsza strona i już ostro. Szkoda, że dalej stopuje.

Bardzo lubię autorkę i choć ta manga wyszła raczej słabo na tle pozostałych jej tytułów, to i tak wciąż będę kupowała jej mangi w ciemno.

Przyjemna i słodka - jak większość od Junko!
Bardzo się cieszę, że po tylu latach znowu dostajemy coś od niej i nie mogę się doczekać kolejnych dwóch!

Przyjemna i słodka - jak większość od Junko!

Przyjemna komedia romantyczna. Bardzo szybko się czyta. Nie ma większych dramatów.

Bardzo urocza :)

Bardzo urocza :)

• Manga
  • 2020
  • Yaoi
  • Mangi
  • Mangi
  • Manga/manhwa

Dodaj cytat z książki Starlike words