Pixel art. Pojazdy

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Pixel art. Les vèhicules
9788374208475
Ewa

W pikselowym świecie wszystko jest kwadratowe.
Kwadratowa rakieta rusza na podbój kwadratowego kosmosu, kwadratowy helikopter wzbija się w kwadratowe niebo, a kwadratowy wóz strażacki pędzi do pożaru.

Odkryj fantastyczny świat pikseli! Użyj kredek i 1500 kolorowych naklejek!

Seria Pixel Art pomaga dzieciom rozwijać sprawność manualną, wyostrza zmysł obserwacji i poprawia koncentrację.

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2016

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

Na półkach: Przeczytane, Adamada

Kiedy przeglądając katalog wydawnictwa Adamada spojrzałam na tę książkę pierwszy raz od razu pomyślałam sobie, że mój ośmioletni Nikodem jest na nią już za duży. Naklejanie naklejeczek to raczej zajęcie dla maluchów prawda? Ale jednak coś mnie w niej zainteresowało więc cofnęłam się do niej i tak patrzyłam i patrzyłam... W końcu 8 lat to też jakby nie patrzeć wiek 5+, prawda ;) ?

Skusiła mnie, zaciekawiła i w końcu ją wzięłam. Bardzo niepozorna, taniutka pozycja. Byłam pewna, że mój starszak nie zwróci na nią zbyt dużej uwagi i że młodszy za jakiś czas się nią zajmie. Nieźle się zdziwiłam kiedy Nikodem ucieszył się na widok tej książki i nie mógł doczekać się kiedy ją zeskanuję, aby on mógł się zabrać za jej uzupełnianie. Mówię Wam, radość ogromna, jakbym wręczyła mu jakiś ogromny prezent ;)

Lubię kiedy tak reaguje. Niestety już nie zbyt często zdarza nam się coś takiego. Odkąd nauczył się czytać sam, a ja gonię go do tego, aby jak najwięcej ćwiczył ponieważ nadal ma problemy,...

Na półkach