Zgłosuj na książki roku 2017

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788377720967
kulinaria, wigilia, kuchnia polska
Kinga

Wigilia - najpiękniejsza i najbardziej nastrojowa wieczerza polska. W książce znajdziecie Państwo wiele przepisów na tradycyjne potrawy wigilijne. Czytelnikom polecamy zebranie całej kolekcji z serii Kuchnia Polska.

źródło opisu: http://o-press.eu/

źródło okładki: http://o-press.eu/

Kinga | 2016-12-20
Przeczytana: 30 listopada 2016

Przede wszystkim jest ona nieco dokładniejsza niż poprzednia pozycja. Podana jest bowiem kaloryczność każdej z potraw oraz informacja dla ilu osób są składniki na dany przepis. Znajdziesz także dobre rady, na przykład: czym zastąpić składnik, którego akurat nie masz pod ręką. W książce znajdują się przepisy na dania postne oraz takie, które zawierają alkohol. Zobaczysz w niej również receptury na różnorodne ryby, ciasta, dania mączne i inne.

Na półkach