Moje opowieści wigilijne

Wydawnictwo: Ridero
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kinga

Sylwia Nawrat z zamiłowania podróżniczka i fotograf. Pisze opowiadania odnoszące się do przeszłości. Od wielu lat pracuje w sektorze socjalnym w Anglii, dlatego też jej bohaterowie to czasami osoby starsze, poszukujące pocieszenia. Jej opowiadania wigilijne opowiadają o uroku nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i dedykowane są wszystkim: dzieciom, dorosłym i mogą być uzupełnieniem wieczoru wigilijnego w rodzinnym gronie przez dotknięcie sekretów kultury i tradycji związanych z tym czasem.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl

Kinga | 2016-12-20
Przeczytana: 30 listopada 2016

Krótkie, ale dość bogate w treść opowiadania. Smutne, aczkolwiek dające nadzieję na lepsze jutro. Przesycone świąteczną atmosferą. Autorka porusza ciężkie tematy, takie jak ubóstwo, skąpstwo, tęsknota, radzenie sobie ze śmiercią bliskich, wiara w Świętego Mikołaja oraz gwiazdkę z nieba.