Kajko i Kokosz. Ogromniasto gońba

Cykl: Kajko i Kokosz
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy

Trzeci już album o Kajku i Kokoszu, który został wydany w regionalnym języku. Po edycjach kaszubskiej i śląskiej przyszła pora na góralską. Gwara Skalnego Podhala tym bardziej pasuje do tego tomu, że dwaj słowiańscy wojowie udają się w wysokie góry, aby tam znaleźć walecznego barana, który ma dla Mirmiłowa wygrać książęcy turniej. Znakomita zabawa, a przy okazji materiał pomocniczy przy kultywacji gwary góralskiej.

książek: 2095
Marago | 2016-08-14