Ludzie Sukcesu

Wydawnictwo: Firmamento
poradniki
anigra

"Nie ma znaczenia w jakim miejscu teraz jesteś.Nie ma znaczenia ile pieniędy posiadasz, gdzie mieszkasz i co robisz. Nie ma znaczenia przez co musiałaeś przejść. Najważniejsze jest to, co jest dziś oraz miejsce do którego zmierzasz" - twierdzi autorka Anna Antoniak. W "Ludziach sukcesu" przekazuje wiele cennych wskazówek i dzieli się swoją historią. Jej książka to również inspirujące wywiady z osobami, które odniosły wybitne sukcesy.

Ravn | 2017-06-30
marta311274 | 2017-06-29