Zbir, t.1: Ciągle pod górkę, cz. 1

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zbir". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taurus Media
The Goon: Nothing But Misery (1-3)
83-60298-03-3
Powell, zbir, komiks
komiksy

Zachodnia połowę miasta opanowały zombi, wskrzeszane przez chorobliwie pragnącego władzy Bezimiennego. Ale druga połowa miasta pozostaje pod kontrola Zbira, a ten bardzo nie lubi wszelkiego rodzaju potworów...Perfekcyjnie poprowadzona, przesycona czarnym humorem i narysowana w konwencji kryminału lat 40. opowieść, która przyniosła sławę Ericowi Powellowi

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/zbir/1,okladka

Arthaniel | 2016-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2016

Taka sobie bzdurka. Autor ma kilka ciekawych pomysłów, ale nie potrafi połączyć ich w satysfakcjonujący sposób. Na plus wprawna kreska, minus za epizodyczność. Mimo wszystko jednak, szkoda, że Taurus porzucił serię po pierwszym albumie, bo jestem przekonany, że historia z czasem by się rozkręciła. / ocena na podstawie albumu pierwszego, a więc na podstawie dwóch pierwszych tomów wydania polskiego.

Irimias | 2016-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2016