Donald J. Trump. Prezydent Biznesmen.

Tłumaczenie: Anna Witek
Wydawnictwo: Fijorr Publishing
8 (11 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
polityka, trump, autobiografia
Wojciech

Ta książka to właściwie autobiografia Donalda J. Trumpa, w której przekonuje on ludzi, dlaczego powinien zostać wybrany na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. To pierwsza tego rodzaju praca, a ponieważ na temat kandydatury Donalda Trumpa roi się w mediach od niedopowiedzeń, zmyśleń i zwyczajnych kłamstw jest to książka ważna. Jeśli nawet Donald Trump nie zostanie wybrany na prezydenta USA, jego kampania i program wyborczy pozostaną głęboko w świadomości Amerykanów i – bez względu na wynik wyborów – trzeba je będzie brać pod uwagę.

Dla nas, Polaków, zwycięstwo Donalda Trumpa to nadzieja na to, że – podobnie jak w czasach prezydentury Ronalda Reagana – powróci szansa wydobycia świata z toczących go chorób „czerwonych oczu”: socjalizmu, keynesizmu i interwencjonizmu. Oznacza to w praktyce powrót do wolności, do rozwoju gospodarczego i odejście od retoryki i działań militarnych i wojennych.

źródło opisu: Fijorr Publishing

źródło okładki: google

Lennox | 2016-12-23
Przeczytana: 21 grudnia 2016

Dla tych, którzy śledzili wybory w USA książka to będzie jedynie uzupełnieniem mowy jaką prezentował i prezentuje nadal prezydent Trump. Jednakże napisana z pasją książka pokazuje w niektórych sprawach argumentacje, której nie było na wiecach. Bardzo ciekawa i do polecenia

Jazz | 2018-01-15
Na półkach: 2018, Przeczytane, Biblioteka