Leksi88

chociaż trudno w to uwierzyć, Lubi grahamki na śniadanie I czapki z daszkiem lubi mierzyć. Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka"przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które...

chociaż trudno w to uwierzyć,
Lubi grahamki na śniadanie
I czapki z daszkiem lubi mierzyć.

Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka"przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/435933/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/435933/