Zgłosuj na książki roku 2017

Boys from Hell

Wydawnictwo: Novae Res
Agnesscorpio

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia. Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka, od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie...

Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka, od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell, osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie, oszołomieni namiętnością, początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

źródło opisu: zaczytani.pl

źródło okładki: zaczytani.pl

Kasiek | 2017-05-11
Przeczytana: 01 maja 2017

Po książki pani Agnieszki sięgam w ciemno. Jak dotąd przeczytałam prawie wszystkie i wiem czego się spodziewać. No właśnie i chyba stąd mój brak zachwytu jak to przeważnie bywało, bo wiem czego można się spodziewać jeśli chodzi o fabułę. Książka jest dobra, jak poprzednie. Świetny styl autorki, łatwość z jaką przekazuje treść, sposób dawkowania emocji są niezmienne, jednak nuży przewidywalność tej historii. Od początku można domyślić się prawie każdego kolejnego kroku. Niewiadomą pozostaje jedynie zakończenie – szczęśliwe czy dramatyczne, bo i takich w książkach pani Agnieszki nie brakuje.

Gosia | 2017-03-03
Na półkach: Przeczytane, ROK 2017
Przeczytana: 03 marca 2017

Anna - dziewczyna z "dobrego domu" córka burmistrza, wraca z prywatnej szkoły w Nowym Jorku do domu, na ostatni maturalny rok szkolny. Jackson - właściciel klubu w miasteczku, szef motocyklowego gangu Boys from hell. Oboje przypadkowo się spotykają i rodzi się pomiędzy nimi wielkie uczucie. Niestety rodzina Anny nie jest przychylna ich związkowi. Czy ich miłość ma szanse na happy end? Pani Agnieszka jak zwykle trzyma nas do ostatniej strony. Uwielbiam książki A.Lingas-Łoniewskiej!

WampirkaJustynka | 2017-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2017

Książka dobra, ale TYLKO dobra. Jakoś niespecjalnie podoba mi się styl pisania autorki. Może chodzi o to, że wzoruje się głównie na amerykańskich książkach. Choć ta książka średnio mi się podobała to jednak nie skreślam autorki i być może dam szansę innym jej książkom. A ta jest po prostu zwykłym "zabijaczem" czasu.

gosia123 | 2017-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2017

Jak to z książkami pani Agnieszki bywa..wyciska łzy do ostatniej strony,a ja lubię sobie trochę popłakać (czasami).
Historia Anny i Jaxa to historia miłości,która nigdy nie powinna się zdarzyć. Ona dobrze urodzona córka burmistrza i on-właściciel baru i szef harleyowców. Już to samo nie brzmi dobrze,a jak się jeszcze postawi na ich drodze "życzliwych " ludzi to katastrofa murowana. Czytałam i zastanawiałam się dlaczego rodzice nawet dorosłych dzieci zawsze wiedzą lepiej,czy mają monopol na nieomylność,dlaczego często nie pozwalamy dzieciom dokonać wyboru takiego jaki chcą?
Czy Annie i Jaxowi dane będzie być razem. Polecam każdemu kto lubi bajki dla dużych dziewczynek

Martoonia | 2017-02-24
Przeczytana: 21 lutego 2017

Nie jest to moje pierwsze zetknięcie się z twórczością Pani Lingas-Łoniewskiej, ale tym razem nieco mniej udane. Schemat pojawiający się w wielu innych książkach, czyli dziewczyna z dobrego domu, córka bogatego polityka i on – ten niepokorny, ustawiony o wiele niżej w drabinie społecznej. A do tego wszystkiego jeszcze starszy, wytatuowany i przywódca lokalnej grupy - i cała zła otoczka gotowa, co niekoniecznie podoba się rodzinie wybranki. W całej historii na kolana powaliła mnie chyba tylko szybkość rozgrywanej akcji – nasi bohaterowie chyba nie lubią zbyt długo trwać w oczekiwaniu ;) być może nieco smaczku miały wnieść do tej historii zaplanowane intrygi, ale koniec końców za dużo nie namieszały. Mnie nie zachwyciła.

Grażyna | 2017-07-05
Przeczytana: lipiec 2017

Może dlatego ,że to już 15 książka autorki ,którą przeczytałam nie zrobiła na mnie takiego wrażenia ,a może związane jest to trochę z moim obecnym wiekiem.W każdym razie oceniam ją jako przeciętną. Dla mnie temat trochę powielany z innych powieści tej autorki.Może po prostu powinnam odpocząć od "spotkania" z panią Agnieszką. Po jakimś czasie takie spotkania mogą być przyjemniejsze. Właściwie przeczytałam ją bardzo szybko i z ciekawością.Lubię tzw "szczęśliwe" zakończenia a tu takie było.Czegoś brakowało ,czegoś może było za dużo.Ale to już chyba chodzi o te nasze gusta i guściki.Pewnie dobrze ,ze nie jesteśmy jednakowi....

magpie101 | 2018-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2018

Historia Anny i Jaxa to zakazana milosc, ona 18 letnia corka burmistrza, panienka z dobrego domu, on 25 letni harleyowiec. Od poczatku mozna sie wiele domyslic ale do ostatnich stron nie wiemy czy zakonczenie bedzie szczesliwe czy dramatyczne?
Do polowy ksiazki nic specjalnego sie nie dzialo i ksiazka mi sie dluzyla jednak w pewnym momencie akcja nabrala tempa, a ja wzruszylam sie kilkukrotnie i za to 6 gwiazdek, polecam mimo, ze Boys from Hell bardzo odbiega poziomem od pierwszych ksiazek autorki jakie napisala w swojej karierze.

Dominiqe83 | 2017-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2017

Kto mnie zna, ten wie, że uwielbiam relaksować się między innymi przy książkach Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Nic więc w tym dziwnego, że kiedy tylko ukazała się jej najnowsza książka, zasiadłam do lektury i przeczytałam ją niemalże w jeden wieczór. Wprawdzie zdecydowanie bardziej wolę kryminalne oblicze Agnieszki i jej niekwestionowany talent do łączenia wątków sensacyjnych z obyczajowymi i romantycznymi, ale tak naprawdę każdą powieść w jej dorobku przyjmuję z całym dobrodziejstwem inwentarza. Ten typ tak ma i mieć będzie :)

„Boys from hell” jest dwudziestą piątą powieścią Agnieszki, kolejną po "Skazanych na ból" czy „Jesteś moja, dzikusko” z gatunku „new adult”. Mamy tu zatem dziewczynę i chłopaka, płomienne uczucie i sporo przeszkód na ich drodze do wspólnego szczęścia. Brzmi znajomo? Tak też jest. Historia Anny i Jaxa jest klasycznym przykładem popularnego ostatnio gatunku dla młodych dorosłych, pełnego emocji, zmagań z otoczeniem i poszukiwania własnej drogi w życiu.

Anna –...

Pistacia_Vera | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 10 lutego 2017

historia banalna. przypadkowe spotkanie, szybkie zakochanie i przewidywalne problemy na drodze do wiecznej miłości. cudowna kariera od szefa gangu do biznesmena (takie rzeczy to tylko w USA ;)). tytułowych boys from hell raczej mało i jacyś niestraszni. książka dla nastoletnich czytelników.

Cyrysia | 2016-11-21

Kawał świetnej prozy. Idealnie wpasowała się w mój czytelniczy gust. Cudowne połączenie, trochę ,,Ani z Zielonego Wzgórza’’, szczypta ,,Romea i Julii’’ z pokaźną domieszką serialu ,,Sons of Anarchy’’. Po prostu cud, miód, malina! W moim odczuciu jest jedną z bardziej wciągających pozycji w dorobku autorki. Momentalnie porywa, porusza do żywego i silnie uzależnia. Czytając zapomniałam o całym świecie. Liczyła się tylko Ania, Jax i to, co między nimi...

Więcej zdradzę bliżej premiery ;)