Father, Lover, Bodyguard
9771642081009
majkey

Czy jestem winna? Pewnego pogodnego poranka do małego banku wpada trzech zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. Bandyci ogałacają skarbiec, a także porywają jedną z kasjerek jako zakładniczkę. Początkowo podejrzenia policji skupiają się na Amandzie, pani prezes, która odmawia składania zeznań, zasłaniając się chwilową utratą pamięci. Jeżeli jednak niczego nie pamięta, to dlaczego ktoś próbuje ją zabić? Jaką rolę w całej sprawie odegrał David, mężczyzna, którego Amanda dwukrotnie odtrąciła?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie właśne