Naturalny porządek rzeczy

Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins, Harlequin Polska
Monkey Business
837070641X
wesoła23

Przystojny Nick wprowadził zamęt w życie Eriki. A przecież wszystko miała już ułożone! Była zadowolona z pracy, która umożliwiała jej prowadzenie badań naukowych. Powoli, lecz wytrwale dążyła do zrealizowania swojego marzenia - wyprawy do Afryki. I tu nagle los stawia na jej drodze mężczyznę, który ją pociąga, bawi, interesuje, a na dodatek ma kilkunastoletniego syna. Co robić? Iść za głosem serca czy rozsądku?

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/index.php/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl