Gardzielowe fidrygałki

Wydawnictwo: Oficyna Gdańska
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
redlime

Profesor Andrzej Gardzilewicz, emerytowany kierownik zakładu Aerodynamiki Turbin w Instytucie Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku oraz wykładowca na Politechnice Gdańskiej. Autor wielu patentów, rozwiązań konstrukcyjnych i programów komputerowych wdrożonych w energetyce, przede wszystkim w polskich elektrowniach. Konsultant fabryki turbin w Elblągu, a także doradca rządu meksykańskiego z ramienia UNIDO ONZ w dziedzinie energetyki geotermalnej. Wybitny sportowiec, repre­zentant Polski w piłce ręcznej. Miłośnik śpiewu.

źródło opisu: http://oficynagdanska.pl/glowna/39-andrzej-gardzil...(?)

redlime | 2016-11-28
Przeczytana: 27 listopada 2016

Biografia ciekawego człowieka opisana w formie krótkich anegdotek, która to forma bardzo ułatwia czytanie.
Historia o tym, że nie zawsze każdą decyzję trzeba przemyśleć po 5 razy, a czasami trzeba się poddać życiu i po prostu żyć najlepiej jak się potrafi.

Na półkach