Atak myszy

8324119183

Szczury opanowały dom, spychając zastraszone myszy dawnych władców piwnic do roli zniewolonych intruzów i skazując je na marny żywot w ciasnych zakamarkach rur kanalizacyjnych. Większość myszy dała za wygraną, poza jedną, która zamierza się zbuntować. To Erfał, wykształcona mysz z laboratorium. Jest nowy w domu i nie zdaje sobie jeszcze sprawy, z jak groźnym przeciwnikiem będzie musiał się zmierzyć. Wygrać może tylko sprytem i inteligencją.

michnar3 | 2012-07-15
Na półkach: 2012, Przeczytane, 8-9, Fantastyka
Przeczytana: 14 lipca 2012

Bardzo fajna książka, rewelacyjna logika, podobało mi się różnorodne przedstawienie różnych postaci

| 2012-01-12

Przeciętna jak na powieści ze zwierzętami w roli głównej.

Avatia | 2015-03-20
Dezyderata | 2014-10-27