Angielski Najważniejsze kolokacje

Wydawnictwo: Edgard
kamk

Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy Opanuj 1000 najpopularniejszych połączeń wyrazowych wymaganych na egzaminach i przydanych na co dzień! Angielski Najważniejsze kolokacje: - nauka 1000 przydatnych kolokacji - przykłady użycia wyrażeń w zdaniach - aktualny, współczesny język - ponad 100 urozmaiconych ćwiczeń - testy podsumowujące Angielski Najważniejsze kolokacje Przykładowe zdania,...

Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy
Opanuj 1000 najpopularniejszych połączeń wyrazowych
wymaganych na egzaminach i przydanych na co dzień!
Angielski Najważniejsze kolokacje:
- nauka 1000 przydatnych kolokacji
- przykłady użycia wyrażeń w zdaniach
- aktualny, współczesny język
- ponad 100 urozmaiconych ćwiczeń
- testy podsumowujące
Angielski Najważniejsze kolokacje Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy umożliwia poznanie tysiąca kolokacji, czyli wyrażeń czasownikowych, rzeczownikowych i przymiotnikowych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Praca z książką bazuje na metodzie aktywnej nauki w oparciu o zestaw 100 różnorodnych ćwiczeń.
Książka jest adresowana do osób posługujących się angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy), które chcą poszerzyć lub urozmaicić swój zasób słownictwa oraz posługiwać się żywym, współczesnym językiem. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do matury rozszerzonej z języka angielskiego oraz do FCE, ponieważ znajomość kolokacji jest niezbędna podczas pisemnej oraz ustnej części tych egzaminów.
Kolokacje uporządkowano w 30 rozdziałach tematycznych. Znaczenie każdego wyrażenia zostało zilustrowane zdaniem, co ułatwia jego zapamiętanie i jest pomocne podczas powtórek przed egzaminami czy testami. Wszystkie wyrażenia umieszczone w książce zostały przetłumaczone na język polski.
Podręcznik zawiera 100 urozmaiconych ćwiczeń, które uczą praktycznego i swobodnego posługiwania się kolokacjami. Na końcu każdego rozdziału znajduje się kilka rodzajów ćwiczeń, m.in. uzupełnianie zdań i tworzenie kolokacji przez łączenie wyrazów w pary. Podsumowaniem nauki są znajdujące się na końcu książki testy przekrojowe sprawdzające znajomość kolokacji.

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/angielski-najwazniejsze-kol...(?)

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/angielski-najwazniejsze-kolokacje