Angielski testy gramatyczno-leksykalne, poziom B1-B2

Wydawnictwo: Edgard
978-83-624-8208-5
bleedingsun

Testy gramatyczno-leksykalne pomaga doskonalić znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Książka adresowana jest do uczniów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz do matury na poziomie rozszerzonym....

Testy gramatyczno-leksykalne pomaga doskonalić znajomość języka

Książka adresowana jest do uczniów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz do matury na poziomie rozszerzonym. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego angielskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (128 str.) obejmuje blisko 2000 przykładów uporządkowanych w ponad 200 ćwiczeniach. Poszczególne rodzaje zadań zawartych w książce pojawiają się na egzaminach językowych. Na końcu książki znajduje się indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

bleedingsun | 2011-04-23
Przeczytana: 2011 rok