Skrytobójcy w Krondorze

Cykl: Dziedzictwo wojny światów (tom 2)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Pokonawszy na wojnie kolejnego wroga, Arutha wraca do Krondoru tylko po to, by odkryć, że w jego mieście źle się dzieje. Seria pozornie przypadkowych morderstw sprawiła, że miasto opanowała niezwykła trwoga. Tam, gdzie dotąd ulice kipiały życiem za dnia i w nocy, po zapadnięciu ciemności zalega niesamowita cisza, jak po wprowadzeniu godziny policyjnej... Tyle że nikt jej nie ogłaszał.

Karolina | 2011-08-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

fabułą przypomina mi troszkę gry RPG gdzie krok po kroku rozdział po rozdziale przechodzi się do następnego etapu, osobiście bardzo lubię świat który stworzył Feist w swoich książkach i z nostalgią lubię do niego powracać, czarujący bohaterowie, zawsze wartka akcja z domieszką spisku i przygody- dla mnie bomba rozrywkowa :)

Kala Kofeina | 2010-11-03

Jako maniakalny fan powiesci Feista POLECAM :)

Bamboocha | 2016-11-06
tomaprzem | 2016-09-20