Sprawa wyjącego psa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Mason przekręcił gałkę i pchnął drzwi, które otworzyły się na szerokość pół metra i o coś uderzyłyobiekt był ciężki, ale nie twardy. Perry Mason wsunął się do pokoju i spojrzał na przedmiot blokujący drzwi. Był ...

Przeczytana: 01 maja 2014

Bardzo fajny kryminał, który można z sobą zabrać wszędzie. Czyta się lekko, a fabuła zaskakuje. Miłośnicy kryminałów z pewnością na pewnym etapie trafią na właściwy trop, jednak nie będzie on tak wyrazisty, żeby uznać go za jedyne możliwe rozwiązanie. Erle Stanley doskonale potrafi zmylić czytelnika. Ten autor z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Agathy Christie. Polecam. Ja z pewnością sięgnę po jego kolejne pozycje.

KiNGa | 2015-05-05
Przeczytana: maj 2009

Do Perry'ego Masona przychodzi klient - Arthur Cartright w sprawie wyjącego psa sąsiada oraz prośby o radę w sprawie swojego testamentu. Intrygującym pytaniem klienta jest, czy jeśli spadkodawca zostanie skazany za morderstwo to czy testament będzie ważny. Mason musi sprawić, aby pies przestał wyć. Co ciekawe, świadkowie zeznają, że pies prawie w ogóle nie szczeka. Sprawa komplikuje się, gdy właściciel psa zostaje zastrzelony, a klient znika z jego żoną.

| 2011-07-10
Przeczytana: 07 lipca 2011

Kolejny raz autor sprawnie pogrywa z czytelnikiem i jak zwykle szokuje rozwiązaniem zagadki na sam koniec. Jednak tym razem zakończenie dodatkowo ujawnia kodeks moralny głównego bohatera którym jest oczywiście prawnik Mason.

Jufcia | 2012-08-20
Przeczytana: 2011 rok

Jak dla mnie najlepsza ze wszystkich !

vaaleanroosa | 2016-08-03
paulina_k3 | 2016-04-03