W kuchni mamy Soni

Wydawnictwo: Green Gallery
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Inne
CORO

Mama Sonia przepisy na swoje najsmaczniejsze potrawy chętnie przekazywała najbliższym. Oryginalne zapiski jej sekretów, może czasami nieco ubarwione, znajdziecie w tej książce. Potrawy mamy Soni polecam tym wszystkim, którzy mogą sobie od czasu do czasu pozwolić na odrobinę obżarstwa. Ten grzech, po zjedzeniu na przystawkę cebulki i wątróbki, następnie gorącego rosołu z pulpetami, podsmażanych plastrów szyjki i sernika na deser zostanie im odpuszczony. Dopilnuje tego mama Sonia.

źródło opisu: Green Gallery, 2005

źródło okładki: www.taniaksiazka.pl

CORO | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

Książka wspaniała, byłam pod wrażeniem. Cudowna Mama Sonia i jej potrawy. Przekazywane następnemu pokoleniu przepisy, których smaki i wspomnienia pozostały. Mama Sonia miała takt i wyczucie jak zachęcić do gotowania pyszności kuchni żydowskiej.Potrafiła wkręcić każdego członka rodziny. Była mamą aktorki Gołdy Tencer- Szurmiej- pomysłodawczyni książki i lekarza Janusza Tencera- autora książki. Książka ukazuje kochającą się rodzinę, wspaniałych ludzi. Bardzo ładne wydanie, papier, b. czytelny druk, przepisy i zdjęcia. Humoru nie brakuje. Przeczytajcie jeśli cenicie wartości rodzinne, dobrą kuchnię i optymizm z jakim patrzyła na życie Mama Sonia. Swoją drogą- Sonia to bardzo ładne imię.

mariola | 2016-09-30