Kreowanie wizerunku we fryzjerstwie Stylizacja Tom 1

Wydawnictwo: WSiP
Inne
youstyna

Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik usług fryzjerskich realizujący treści z zakresu kwalifikacji A.23 (Stylizacja fryzur z wykorzystaniem technik wizualizacji). Uczy wykonywania rysunków, zastosowania kolorów we fryzjerstwie, projektowania fryzur i doboru dodatków fryzjerskich. Zawiera porady dotyczące wykorzystania fryzur historycznych we współczesnym fryzjerstwie, wyboru przyborów do rysowania oraz wykorzystania komputera w pracy fryzjera. Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami.

źródło opisu: WSiP

źródło okładki: google