Od stresu do sukcesu

Wydawnictwo: Firmamento
Od stresu do sukcesu
poradniki

Dzięki tej książce: ✓ poznasz 9 prostych sposobów na szczęśliwe życie każdego dnia; ✓ uświadomisz sobie, dlaczego warto dbać o siebie codziennie; ✓ osiągniesz spokój i równowagę; ✓ przekonasz się, że możliwe jest życie bez stresu; ✓ poznasz źródła stresu w życiu prywatnym i zawodowym;\ ✓ sprawdzisz, czy jesteś zestresowany; ✓ nauczysz się niwelować wpływ codziennego stresu; ✓ zyskasz...

Dzięki tej książce:
✓ poznasz 9 prostych sposobów na szczęśliwe życie każdego dnia;
✓ uświadomisz sobie, dlaczego warto dbać o siebie codziennie;
✓ osiągniesz spokój i równowagę;
✓ przekonasz się, że możliwe jest życie bez stresu;
✓ poznasz źródła stresu w życiu prywatnym i zawodowym;\
✓ sprawdzisz, czy jesteś zestresowany;
✓ nauczysz się niwelować wpływ codziennego stresu;
✓ zyskasz motywację do wprowadzenia prostych, pozytywnych zmian;
✓ określisz, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu.

źródło opisu: http://odstresudosukcesu.pl/

źródło okładki: http://odstresudosukcesu.pl/

Korektelka | 2016-09-12

Stresu doświadcza każdy z nas, nie każdy jednak umiejętnie sobie z nim
radzi lub rozpoznaje jego objawy.

Agata pokazuje, że można zmienić sposób, w jaki postrzegamy i przeżywamy każdy dzień, by czuć się szczęśliwymi i w pracy, i w życiu osobistym.

Krok po kroku prezentuje sposoby radzenia sobie ze stresem, bazując
nie tylko na badaniach naukowych, lecz także własnym doświadczeniu.

Przedstawiając zróżnicowane źródła oraz przejawy stresu, udowadnia,
że możliwe jest zarządzanie swoimi reakcjami w stresujących sytuacjach
oraz osiągniecie spokoju i równowagi.

Książka dla każdego, kto chciałby w pełni korzystać z teraźniejszości
i zadbać o swoją przyszłość.

malenstwo_83 | 2016-09-22
Przeczytana: 21 września 2016

Stres, chyba drugie słowo po diecie którego nie lubię, bo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Właściwie spotykamy się z nim na co dzień w najprzeróżniejszych sytuacjach w życiu, od zawodowych, po prywatne, ale mało kto zastanawia się co tak naprawdę go stresuje, jak reaguje i zachowuje się w stresujących go sytuacjach. Ta książka pomaga uświadomić sobie nie tylko te kwestie, ale wiele innych związanych ze stresem. Autorka na własnym przykładzie wyjaśnia jak "ogarnąć" stres, jak zmienić ten zły w dobry motywujący. Bardzo fajne ćwiczenia, niby proste a sporo można o sobie w nich odkryć.

Zaczytana_eM | 2017-08-29
Przeczytana: 24 sierpnia 2017

Recenzja pochodzi z bloga zaczytanaem.blogspot.com

Pokaż kotku co masz w środku

Zanim zaczęłam czytać tę książkę zadałam sobie pytanie czy ona jest dla mnie. Czy ma coś, z czego mogłabym skorzystać. Bo ileż to już poradników na różne tematy zostało napisanych, szeroko rozreklamowanych i obiecujących natychmiastowy efekt.
Były dwa powody- pierwszy to słowo „stres” jakże dzisiaj popularne, a drugie to krzycząca z okładki zapowiedź: „9 sposobów na szczęśliwe życie”. Nie 100, nie 50, nie 200 schodów do pokonania, ale tylko 9 sposobów, dzięki którym miałabym stać się spokojniejsza, a co za tym idzie szczęśliwsza.
Zobaczymy, pomyślałam i wzięłam książkę do rąk.
Zaczęłam czytać.

Autor - też kobieta

Zanim przejdę do opowiadania Wam o książce chciałabym napisać słów kilka na temat autorki, kobiety, która szlifuje diamenty.
Pani Agata Limanówka jest psychologiem biznesu, trenerem oraz mentorem i coachem, autorką wielu publikacji naukowych i bloga na temat rozwoju osobistego....

marleneishtar | 2016-09-22
Przeczytana: 20 września 2016

Zanim się natknęłam na Agatę i jej książkę ze stresem radziłam sobie bardzo słabo. Kompulsywnie bym to określiła. Dzięki niej i dalszym krokom, które zapoczątkowała w mojej przemianie, w tej chwili mogę powiedzieć, że znalazłam cel i sens życia. Mimo, że całe moje życie przewróciło się do góry nogami - tak, teraz mogę powiedzieć, że jestem SZCZĘŚLIWA. Wiem do czego dążę i umiem to sobie krok po kroku rozplanować. Nie straszne są już dla mnie przeciwności - teraz to wyzwania! Szczerze polecam tę książkę jak również a może przede wszystkim spotkanie z Agatą w realu. Ona serio POMAGA ludziom, bo to co się u mnie teraz dzieje to jakaś MAGIA. Ha ha może to jakaś Czarownica? ;-) Nie wiem, ale na pewno z tej kategorii Dobrych Wróżek :-)

Multikasia | 2017-07-01
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 30 czerwca 2017

Wartościowa lektura, szczególnie jesli wykona się zadania w niej zawarte.

Bardzo dużo wiedzy także teoretycznej, ale pokazanej w praktyce.

Z wykonanych zadań nauczysz się wykorzystywać stres jako swój atut.

Ola Miazek | 2017-10-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 25 października 2017

W księgarniach najczęściej mijam dział z książkami pisanymi przez coachów sporym łukiem. Być może szufladkuję te książki, ale często spotykam się w nich z oczywistymi radami. Każdy z nas te rady zna, po co je zapisywać? Nikt i tak mi nie wytłumaczy, jak zmusić się, aby wprowadzić je w życiu. Jednak sięgnęłam po "Od stresu do sukcesu". Jakie są moje wrażenia?

Sam tytuł książki mówi wiele o jej treści, więc nie musimy się chyba zastanawiać, o czym ona jest. "Od stresu do sukcesu" to książka, która ma nauczyć czytelnika, jak zrobić ze stresu swojego sojusznika. Agata Limanówka mówi o tym, jak zamienić negatywny stres na ten motywujący. Okładka obiecuje również, że w środku odnajdziemy 9 sposobów na szczęśliwe życie.

Na początku chcę powiedzieć, że bardzo cieszę się, że tę książkę napisała osoba kompetentna, z doświadczeniem w coachingu i wykształceniem potrzebnym w tym temacie. Za motywację coraz częściej biorą się osoby nieodpowiednie. Coraz więcej ludzi sądzi, że to oni odnaleźli...

Aleksandra | 2016-10-05
Przeczytana: 02 października 2016

Inspirująca, pozytywna i bardzo dobrze napisana książka. Czytelnik ma wrażenie jakby znał autorkę od wielu lat. Książka zawiera praktyczne sposoby radzenia sobie z negatywnym stresem. Już od pierwszych stron książki autorka pozytywnie nastraja czytelnika, dzieli się z nim swoimi doświadczeniami i za to duży plus. Obecna jest stała empatia, zaś autorka pomimo szerokiego spektrum wiedzy nie deprecjonuje czytelnika, tylko stara się z nim współgrać, wnikając w jego życie, pokazując że każdy z nas jest wartościowy i powinien dbać o siebie na co dzień :)

Anna Starek-Wróbel | 2016-09-29
Przeczytana: 25 września 2016

Książka warta uwagi. Odróżnia się na tle innych, bo nie jest poradnikiem pełnym frazesów. Pozwala przeanalizować swoje działania i wyciągnąć wnioski. To czy skorzystamy z rad autorki zależy od nas, ale warto ją przeczytać chociażby po to, aby skonfrontować swój punkt widzenia z innym. Niebanalna forma pozwala na szybkie czytanie. Więcej nie napiszę, aby nie spoilerować :)

MarKwi | 2017-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2017

Polecam, warto zacząć żyć bez stresu!!

Simka | 2018-01-01