Od stresu do sukcesu

Wydawnictwo: Firmamento
Od stresu do sukcesu
poradniki

Dzięki tej książce: ✓ poznasz 9 prostych sposobów na szczęśliwe życie każdego dnia; ✓ uświadomisz sobie, dlaczego warto dbać o siebie codziennie; ✓ osiągniesz spokój i równowagę; ✓ przekonasz się, że możliwe jest życie bez stresu; ✓ poznasz źródła stresu w życiu prywatnym i zawodowym;\ ✓ sprawdzisz, czy jesteś zestresowany; ✓ nauczysz się niwelować wpływ codziennego stresu; ✓ zyskasz...

Dzięki tej książce:
✓ poznasz 9 prostych sposobów na szczęśliwe życie każdego dnia;
✓ uświadomisz sobie, dlaczego warto dbać o siebie codziennie;
✓ osiągniesz spokój i równowagę;
✓ przekonasz się, że możliwe jest życie bez stresu;
✓ poznasz źródła stresu w życiu prywatnym i zawodowym;\
✓ sprawdzisz, czy jesteś zestresowany;
✓ nauczysz się niwelować wpływ codziennego stresu;
✓ zyskasz motywację do wprowadzenia prostych, pozytywnych zmian;
✓ określisz, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu.

źródło opisu: http://odstresudosukcesu.pl/

źródło okładki: http://odstresudosukcesu.pl/

Korektelka | 2016-09-12

Stresu doświadcza każdy z nas, nie każdy jednak umiejętnie sobie z nim
radzi lub rozpoznaje jego objawy.

Agata pokazuje, że można zmienić sposób, w jaki postrzegamy i przeżywamy każdy dzień, by czuć się szczęśliwymi i w pracy, i w życiu osobistym.

Krok po kroku prezentuje sposoby radzenia sobie ze stresem, bazując
nie tylko na badaniach naukowych, lecz także własnym doświadczeniu.

Przedstawiając zróżnicowane źródła oraz przejawy stresu, udowadnia,
że możliwe jest zarządzanie swoimi reakcjami w stresujących sytuacjach
oraz osiągniecie spokoju i równowagi.

Książka dla każdego, kto chciałby w pełni korzystać z teraźniejszości
i zadbać o swoją przyszłość.

malenstwo_83 | 2016-09-22
Przeczytana: 21 września 2016

Stres, chyba drugie słowo po diecie którego nie lubię, bo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Właściwie spotykamy się z nim na co dzień w najprzeróżniejszych sytuacjach w życiu, od zawodowych, po prywatne, ale mało kto zastanawia się co tak naprawdę go stresuje, jak reaguje i zachowuje się w stresujących go sytuacjach. Ta książka pomaga uświadomić sobie nie tylko te kwestie, ale wiele innych związanych ze stresem. Autorka na własnym przykładzie wyjaśnia jak "ogarnąć" stres, jak zmienić ten zły w dobry motywujący. Bardzo fajne ćwiczenia, niby proste a sporo można o sobie w nich odkryć.

marleneishtar | 2016-09-22
Przeczytana: 20 września 2016

Zanim się natknęłam na Agatę i jej książkę ze stresem radziłam sobie bardzo słabo. Kompulsywnie bym to określiła. Dzięki niej i dalszym krokom, które zapoczątkowała w mojej przemianie, w tej chwili mogę powiedzieć, że znalazłam cel i sens życia. Mimo, że całe moje życie przewróciło się do góry nogami - tak, teraz mogę powiedzieć, że jestem SZCZĘŚLIWA. Wiem do czego dążę i umiem to sobie krok po kroku rozplanować. Nie straszne są już dla mnie przeciwności - teraz to wyzwania! Szczerze polecam tę książkę jak również a może przede wszystkim spotkanie z Agatą w realu. Ona serio POMAGA ludziom, bo to co się u mnie teraz dzieje to jakaś MAGIA. Ha ha może to jakaś Czarownica? ;-) Nie wiem, ale na pewno z tej kategorii Dobrych Wróżek :-)

Multikasia | 2017-07-01
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 30 czerwca 2017

Wartościowa lektura, szczególnie jesli wykona się zadania w niej zawarte.

Bardzo dużo wiedzy także teoretycznej, ale pokazanej w praktyce.

Z wykonanych zadań nauczysz się wykorzystywać stres jako swój atut.

Aleksandra | 2016-10-05
Przeczytana: 02 października 2016

Inspirująca, pozytywna i bardzo dobrze napisana książka. Czytelnik ma wrażenie jakby znał autorkę od wielu lat. Książka zawiera praktyczne sposoby radzenia sobie z negatywnym stresem. Już od pierwszych stron książki autorka pozytywnie nastraja czytelnika, dzieli się z nim swoimi doświadczeniami i za to duży plus. Obecna jest stała empatia, zaś autorka pomimo szerokiego spektrum wiedzy nie deprecjonuje czytelnika, tylko stara się z nim współgrać, wnikając w jego życie, pokazując że każdy z nas jest wartościowy i powinien dbać o siebie na co dzień :)

Anna Starek-Wróbel | 2016-09-29
Przeczytana: 25 września 2016

Książka warta uwagi. Odróżnia się na tle innych, bo nie jest poradnikiem pełnym frazesów. Pozwala przeanalizować swoje działania i wyciągnąć wnioski. To czy skorzystamy z rad autorki zależy od nas, ale warto ją przeczytać chociażby po to, aby skonfrontować swój punkt widzenia z innym. Niebanalna forma pozwala na szybkie czytanie. Więcej nie napiszę, aby nie spoilerować :)

MarKwi | 2017-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2017

Polecam, warto zacząć żyć bez stresu!!

anigra | 2016-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2016