ABC robót na drutach

Wydawnictwo: Delta W-Z
hobby
youstyna

Szybka i prosta nauka robienia na drutach. W tej książeczce znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat robót na drutach wyjaśnione krótko i zwięźle: od nabierania oczek po zszywanie poszczególnych części dzianiny, wszystko przedstawione na zdjęciach z łatwo zrozumiałym opisem. Dodawanie i odejmowanie oczek, czy też prawidłowe ich zamykanie - zarówno początkujący, jak i zaawansowani...

Szybka i prosta nauka robienia na drutach.
W tej książeczce znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat robót na drutach wyjaśnione krótko i zwięźle: od nabierania oczek po zszywanie poszczególnych części dzianiny, wszystko przedstawione na zdjęciach z łatwo zrozumiałym opisem. Dodawanie i odejmowanie oczek, czy też prawidłowe ich zamykanie - zarówno początkujący, jak i zaawansowani znajdą tu wiele cennych rad.

Prezentowany wybór ciekawych ściegów może być bodźcem do realizacji różnych pomysłów, a rady pomogą w rozwiązaniu problemów.

Ewa | 2017-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2017