Radiestezja w praktyce. Wahadełko, chromoterapia, diagnostyka

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
youstyna

Radiestezja jest sztuką odczytywania promieniowania naturalnego. Coraz więcej osób korzysta z oferowanych przez nią dobrodziejstw, czego najlepszym przykładem jest szukanie żył wodnych czy wyznaczanie optymalnego miejsca na wykopanie studni. A to zaledwie kilka z licznych zastosowań radiestezji. Dzięki tej książce każdy czytelnik będzie w stanie z nich skorzystać. Autorka znana m.in. z...

Autorka znana m.in. z publikacji w miesięcznikach Nieznany Świat i Czwarty Wymiar w tej książce opisuje arkana radiestezji opierając się przy tym na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł, sekrety miejsc mocy i oddziaływania wszechświata mające wpływ również na Twoje życie. Dowiesz się także, jak korzystać z chromoterapii i teleradiestezji oraz zrozumiesz, jak wielką wagę należy przywiązywać do energii i symboli.
Wiele z porad zastosujesz również w swojej codzienności. Nauczysz się bowiem diagnozować choroby metodą radiestezyjną oraz badać stopień polaryzacji ciała dowolnej osoby. W ogródku sprawdzisz wzajemne oddziaływania energetyczne roślin, a także nauczysz się przygotowywać ziołowe środki o korzystnym potencjale energetycznym. Dowiesz się, gdzie znajdują się szkodliwe jony dodatnie i będziesz świadomie wybierać dla siebie naczynia o odpowiednim kształcie. Ponadto wzmocnisz swoją polaryzację i witalność za pomocą tańca. A przede wszystkim przekonasz się, że Ty również możesz pracować z energiami.
A jak Ty wykorzystasz radiestezję?

strażnik_wiedzy | 2017-05-14
książek: 1933