Barbie i magiczne baletki

Tłumaczenie: Agnieszka Sprycha
Seria: Bajkowa Biblioteka
Wydawnictwo: Egmont Polska
Barbie in the pink shoes
bajki
iw-

Przeżyj niezwykłą przygodę wraz z utalentowaną baletnicą Kristyn. Za sprawą magicznych baletek Kristyn wciela się w różne postaci ze słynnych przedstawień – Giselle i Jeziora łabędziego. Razem z przyjaciółką Hailey przeżywa niesamowite przygody w świecie baletu. Dzięki nim upewnia się, że w tańcu najważniejsze są pasja i uczucia. Czy w finałowym przedstawieniu Kristyn zatańczy tak, jak podpowiada jej serce i zachwyci publiczność?

źródło opisu: sklep.egmont.pl

źródło okładki: sklep.egmont.pl