Bajki o dinozaurach

Bajki o dinozaurach
dla dzieci, dinozaury, prehistoria
bajki
niqqa

Przedstawiamy tomik, w którym zebrano bajki o dinozaurach i innych prehistorycznych zwierzętach. Mimo że żyły one dawno, dawno temu, miały takie same problemy jak ty! Tyranozaur nie chciał jeść mięsa, stegozaur był za bardzo ruchliwy i ciągle miał kłopoty, a z małego diplodoka śmiali się jego koledzy. Czy dinozaury miały przyjaciół? Czy się kogoś bały? Czy były ciekawskie? Dowiedz się tego, czytając "Bajki o dinozaurach" – zabawne i ciepłe historyjki, opatrzone pięknymi, kolorowymi ilustracjami.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-sbm.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl/

Gola | 2018-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2018

Moja córka dostała książkę w prezencie bo bardzo lubi dinozaury i okazał się to trafiony prezent. Książka ładnie wydane, w twardej okładce i naprawdę niedroga. Bajki krótkie więc łatwo zakończyć czytanie co wieczorami stanowi dużą zaletę. Książka przeznaczona moim zdaniem dla młodych czytelników. Ogólne odczucia na plus. Zakup trafiony. Zosia zadowolona.