4 umowy Tolteków

Okładka książki 4 umowy Tolteków Don Miguel Ruiz
Okładka książki 4 umowy Tolteków
Don Miguel Ruiz Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
Galaktyka
2016-01-01
2016-01-01
Eleonora Karpuk

Okładka książki Trzy pytania. Odkryj wewnętrzną siłę Barbara Emrys, Don Miguel Ruiz
Trzy pytania. ... Barbara Emrys, Don ...
Okładka książki Piąta umowa. Toltecka księga mądrości. Droga do świata prawdy harmonii i miłości Jannet Mills, Don Jose Ruiz, Don Miguel Ruiz
Piąta umowa. T... Jannet Mills, Don J...
Okładka książki Medytacje i Modlitwy. Medytacje Inspirujące do Życia w Miłości i Szczęściu Janet Mills, Don Miguel Ruiz
Medytacje i Mo... Janet Mills, Don Mi...
Okładka książki Głos wiedzy. Droga do wewnętrznego spokoju Janet Mills, Don Miguel Ruiz
Głos wiedzy. D... Janet Mills, Don Mi...

choć nie wyjaśnia mi wiele, koi. Otacza właściwą aurą na szukanie pokoju-spokoju

Książka daje dużo do myślenia i warto się nad nią chwile zatrzymać. Uświadamia o tym jak ważne są niektóre sprawy o których na codzień zapominamy. Jak najbardziej na plus.

Hm... niby tylko nieco ponad sto stron, a ma coś że dobrze się czytało. i zostawiło ślad w pamięci do rozważań.

Książka jest o sposobie myślenia, komunikacji międzyludzkiej. I w tym przypadku odniesienie w życiu ma, że to co najprostsze jest esencją samą w sobie - nic nie należy dodawać, a stosować proste metody w życiu: "Szanuj swoje słowo"; "Nie bierz niczego do siebie"; "Nie zakładaj niczego z góry"; "Rób wszystko najlepiej jak potrafisz" .

• Poradniki
  • Papierowa
  • Rok 2022 przeczytane od deski do deski
  • Duchowość

Dodaj cytat z książki 4 umowy Tolteków