Chirurgia małych zwierząt t. II

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
zdrowie, medycyna
youstyna

Trzytomowa druga edycja Chirurgii małych zwierząt autorstwa T. W. Fossum jest bardzo cenną i godną polecenia monografią dla lekarzy weterynarii, traktującą o chirurgii ogólnej i narządowej z uwzględnieniem bardzo złożonych zabiegów operacyjnych u małych zwierząt. Spełnia ona kryteria kompleksowej wiedzy, niezbędnej dla uprawiania chirurgii operacyjnej w ujęciu klasycznym i małoinwazyjnym. Dzieło to będzie bardzo przydatne dla lekarzy praktyków, studentów, słuchaczy studiów doktoranckich i specjalizacyjnych z zakresu chirurgii oraz chorób małych zwierząt.

źródło opisu: http://www.ikamed.pl/chirurgia-malych-zwierzat-tom-2-urb00804

źródło okładki: http://www.ikamed.pl/chirurgia-malych-zwierzat-tom-2-urb00804