Małe wróżki. Czarodziejski balet

Seria: Małe wróżki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
wróżki, magia, przygoda
Joana

Flora, Sybilla i Leonia to trzy małe wróżki. Odkryj ich magiczne moce i stań się świadkiem ich zwariowanych przygód! Wpuść odrobinę magii do swojego świata Czarodziejski balet Lekcje tańca to w rzeczywistości ciężka praca, bo tutu Flory jest kapryśne, Sybilla ma tremę, a Leonia – lukę w pamięci… Jednak podczas przedstawienia na zakończenie roku trzy przyjaciółki dzięki swoim magicznym...

Czarodziejski balet
Lekcje tańca to w rzeczywistości ciężka praca, bo tutu Flory jest kapryśne, Sybilla ma tremę, a Leonia – lukę w pamięci… Jednak podczas przedstawienia na zakończenie roku trzy przyjaciółki dzięki swoim magicznym zdolnościom radzą sobie z sytuacją w czarodziejski sposób!

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Joana | 2016-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2016

To już kolejna książeczka z tej serii: "Już czytam!", zatem jak widać przypadła nam ona do gustu i do biblioteczki Majeczki trafiła już piata cześć.
Jak wspominałam już wcześniej są to pięknie wydane w sztywnej oprawie przygody Małych Wróżek, które oczywiście posiadają magiczne moce:
Sybilla - jest bardzo nieśmiałą wróżką ale posiada magiczną torebkę z której wyciąga przeróżne rzeczy i wielkość tu nie ma żadnego znaczenia. Natomiast w momencie gdy zakłada swoje zaczarowane okulary przeciwsłoneczne, staje się niewidzialna dla wszystkich.
Leonia - jest najodważniejsza i w kieszonce swoich ogrodniczek zawsze nosi pudełeczko kolorowej kredy. Wszystko to co narysuje owa kredą oczywiście się urzeczywistnia. Leonia potrafi też wzbijać się w powietrze w górę.
Flora - jest gadatliwa ale i strachliwa zarazem. Nosi na nadgarstku bransoletkę z dziesięciu kolorowych koralików, która sprawia że wypowiedziana przez nią magiczna sztuczka się spełnia. Ponad to Flora posiada jeszcze inny dar -...

Zuzon2007 | 2017-12-27
Przeczytana: maj 2017