Zgłosuj na książki roku 2017

Indeks leków. 3/2016

Wydawnictwo: Medycyna Praktyczna
zdrowie, medycyna
youstyna

1 maja 2016 r. weszło w życie kolejne obwieszczenie MZ, zawierające listę leków refundowanych: - refundacją objęto dwa preparaty zawierające nierefundowaną wcześniej substancję - parykalcytol - dodano ponad 70 produktów zawierających refundowane dotychczas substancje dla 775 pozycji zmniejszono dopłatę pacjenta, a dla ponad 160 pozycji dopłata ta została zwiększona - usunięto 33 produkty -...

- dodano ponad 70 produktów zawierających refundowane dotychczas substancje
- usunięto 33 produkty
- wprowadzono szereg zmian dotyczących leków stosowanych w programach lekowych i chemioterapii

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/indeks-lekow-32016/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/indeks-lekow-32016/