Wygnańcy raju

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Wygnańcy raju to opowieść będąca metaforą życia, po utracie przez człowieka biblijnego raju. Opowieść o poszukiwaniu miłości, ale również odpowiedzi na coraz dotkliwiej dręczące pytania dotyczące sensu życia, skąd jesteśmy, dokąd idziemy . Bohaterowie pielgrzymujący do Częstochowy uosabiają problemy współczesnych Polaków. Równolegle poznajemy historię zakazanego uczucia jednej z bohaterek. Wielka miłość, wspaniałe plenery i gorące emocje, to niewątpliwe atuty tej książki.

Magda | 2012-12-04
Przeczytana: grudzień 2012

Początkowo powieść wciągnęła mnie. Jednak po pewnym czasie czułam się znużona. Później moja ciekawość znów wzrosła. Historie pielgrzymów przedstawione przez autorkę są ciekawe. Nie do końca jednak podoba mi się sposób, w jaki zarysowała ich portrety psychologiczne.

Silje | 2016-06-06
Monika | 2016-04-18
Na półkach: 2016, Przeczytane
anna | 2014-09-28
Przeczytana: 28 września 2014
Asia | 2014-08-31
Na półkach: Przeczytane, Lista zakupów
Przeczytana: 30 sierpnia 2014
KasiaK | 2014-06-26