zdrowie, medycyna
youstyna

-najobszerniejszy w języku polskim atlas obrazów otoskopowych i podręcznik chirurgii bocznej podstawy czaszki -716 ilustracji, w większości kolorowych -ogólna i szczegółowa prezentacja zmian patologicznych w obszarze przewodu słuchowego, ucha środkowego oraz podstawy czaszki wraz ze wskazaniami metody leczenia i zasad postępowania chirurgicznego -najnowsze osiągnięcia kliniczne, diagnostyczne...

-716 ilustracji, w większości kolorowych
-najnowsze osiągnięcia kliniczne, diagnostyczne i terapeutyczne w tej dziedzinie.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/Atlas-otoskopii,68461902,p.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/Atlas-otoskopii,68461902,p.html