Szefologia. Instrukcja obsługi przełożonych

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Dlaczego Twój szef jest kosmitą? Opowieści z firmy: mrożące krew w żyłach prawdziwe historie o przełożonych Zrób to sam: sposoby na trudnych szefów Dodatek specjalny (jeśli całkiem opadną Ci ręce): rozmowa kwalifikacyjna Kiedy wbijanie szpilek w lalkę szefa nie pomaga& Powiedzieć mu wprost, kim jest, i trzasnąć drzwiami? A może dosypać mu czegoś do kawy? Nie. Nie rób niczego głupiego. Pomoc jest blisko. Tak zwany pracowniku (czy wręcz zasobie ludzki ) -nie jes

ehinacea | 2011-09-14
Mariusz | 2010-07-24