Następne życie

Tłumaczenie: Szymon Żuchowski
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Preparation for the Next Life
Ag2S

Nowy Jork. Zou Lei żyje na marginesie społecznym jako nielegalna imigrantka. Próbuje przetrwać, pracując ponad siły w podrzędnych chińskich restauracjach w niebezpiecznej okolicy. Każdego dnia zasypia na brudnym materacu w przeludnionym pensjonacie. Brad Skinner zmaga się z niestabilnością, traumą i zniszczoną psychiką po trzykrotnym pobycie w Iraku. Podróżując autostopem do miasta, ma nadzieję na wypędzenie z siebie demonów przeszłości. Gdy pewnego razu spotykają się na skraju Queens, oboje znajdują w tej drugiej osobie coś, czego od dawna szukali i pragnęli.

Z tej nieprawdopodobnej historii powstaje jedna z najmocniejszych i najbardziej cenionych powieści ostatnich lat.

źródło opisu: http://www.wydawnictwopoznanskie.com/PL-H4/zapowiedzi.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwopoznanskie.com/PL-H4/zapowiedzi.html