Prawie Czarodziejki II

Wydawnictwo: Egmont Polska
832372198X
prawie, czarodziejki

Całkiem polska Hay Lin, najbardziej małomówna na świecie Irma, okrąglutka Cornelia z burzą loków, Will, która wcale nie jest ruda, a na dodatek aż dwie Taranee. zaraz, czy to na pewno W.I.T.C.H.a Macie rację, to Prawie Czarodziejki ! Szóstka dziewczyn takich jak wy, bo ich przygody to tak naprawdę historie wielu z was. Wasze przeżycia i marzenia opowiedziane w setkach listów czy maili oraz dziesiątkach zlotowych rozmów. Przekonajcie się, że dobre czary w końcu muszą zadziałać, choćbyście były pewne, że świat pełen jest żołnierzy Fobosa! Kto wie, a może okaże się, że nawet babcia Klary ma w sobie coś z Yan Lin.

paulina | 2011-06-13
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 13 czerwca 2011

Bardzo fajna książka. W niektórych momentach można było uwierzyć w magię. Polecam.

Cassie | 2012-03-03
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 26 lutego 2012

Po tylu latach książka o marzeniach i pasjach dzieciństwa otwiera się w moich dłoniach, więc dlaczego zachwycony wzrok nie miałby pląsać po literach? Niezwykle mi się podobała, przypomniała czasy, kiedy wszystko było takie proste i lekkie, i był czas, o tak, przede wszystkim, było mnóstwo czasu na magię.

Ola Banaszak | 2012-03-02

zapowiada sie dosc nieciekawie, niestety, ale lubię autorkę, więc się przeczyta. ;)

patrycja104 - | 2012-03-10

Przeczytałam pierwszą część ,tą też z chęcią przeczytam ;)

alien | 2013-01-12

Wspomnienia z dzieciństwa. Pokochałam wtedy tą książkę ;)

Filemona | 2011-09-18
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Nie odstaje znacząco od poprzedniej części.

mila3058 | 2013-04-13
Przeczytana: 16 lipca 2012